SLUŽBY VSACKÝ CÁB


Wellness a sauna


Whirlpool je určen pro 5 osob, voda je vyhřívaná na příjemných 35°C, vynikající relaxace po únavné túře, ulevíte tělu a přijdete na jiné myšlenky. Nabízíme i možnost relaxačních masáží.

Cena sauny: 1 osoba – 60 minut: 200 Kč + 50 Kč zapůjčení prostěradla
Cena Whirlpool: 1 osoba – 30 minut: 200 Kč + 50 Kč zapůjčení ručníku.

Poznámka: cena sauny a whirlpool minimálně za 2 osoby. Whirlpool na objednání minimálně 2 dny předem. Možnost slevy při opakovaném využítí sauny a whirlpoolu.

Dětský lyžařský vlek "Lanečko"


Na zimní sezónu 2017/2018 chystáme dětskou lyžařskou školu s profesionálním instruktorem. Výuka bude probíhat dle individuální dohody jako hodinová nebo vícehodinová. Jsme připraveni zajistit i dovoz a odvoz dětí ze Vsetína.

Cena a provozní doba: bude upřesněna na začátku sezóny

Svatby a oslavy


Svatby jsou zpravidla plánovány jako 3-denní s příjezdem v pátek, obřadem v sobotu a odjezdem hostů v neděli. Samotný obřad je nutné domluvit na městském úřadě. Jako alternativu je možné zajistit i místního faráře. Svatby organizujeme vyloženě dle přání klientů. Catering zajišťujeme z regionálních potravin. Rádi pro vás připravíme svatební dekorace z lučních květin. Maximální kapacita je 55 hostů.

Firemní akce


Firemní akce všeho druhu a dle přání a dohody s klientem. Samozřejmostí je zajištění cateringu, možnost přespání, využití wellness, opékání a další aktivity. Pomůžeme Vám naplánovat cyklistické okruhy nebo turistické trasy. Ideální příležitost pro firemní teambuildingy v krásné beskydské přírodě. Maximální kapacita 50 osob.

PLÁNUJETE FIREMNÍ AKCI NEBO SPOLEČENSKOU UDÁLOST?
REZERVUJTE SI HOTEL VSACKÝ CÁB!


ZAVOLEJTE NÁM NA 608 10 87 87
NEBO NÁM NAPIŠTE EMAIL RECEPCE@VSACKYCAB.CZ