AKTIVITY VSACKÝ CÁB


Hřebenová turistika


Hřebenová turistika je ideální příležitost jak se odpoutat od každodenního shonu a hektického životního stylu. Čerstvý vzduch a klid okolních lesů vás znovu dobije. Od chaty Vsacký Cáb můžete vyrazit na několik hřebenovek, např. 15km trasa na Soláň, nebo trasy na Búřov a Bystřičku a řadu dalších. Pomůžeme Vám naplánovat náročné i nenáročné trasy podle vašich představ.

Cyklotrasy


Stále více populární cyklistika je ideálním sportovním vyžitím jak pro jednotlivce tak i pro rodiny s dětmi nebo skupiny. V okolí chaty Vsacký Cáb je k dispozici řada cyklistických stezek a okruhů různé obtížnosti v délkách 3 až 50 km. Rádi vám pomůžeme naplánovat trasy podle Vaší kondice.

Běžecké stopy


Okolí chaty Vsacký Cáb je ideálním vyžítím pro běžkaře. V zimě pravidelné strojové upravování běžeckých tras rolbou. Upravujeme 2 až 4 stopé trasy pro běžkaře v délkách 3, 5 a 15km. Hřeben Vsetínských Beskyd (Vsetín – Dušná – Vsacký Cáb – Soláň – Třeštík – U Tabulí) je pravidelně strojově upravována v celé délce. Přijeďte si zasportovat na bílé stopě s kvalitním občerstvením na chatě Vsacký Cáb!

Okruh pro biatlon


Kromě řady bežezkých tras pro sváteční běžkaře i pravidelné sportovce je k dispozici i 3 kilometry dlouhý okruh pro přípravu a trénink a biatlonistů. Naplánujte si Vaši přípravu pro biatlonový závod se zázemím chaty Vsacký Cáb!

Potřebujete si odpočinout od každodenních starostí nebo jen tak provětrat hlavu?

Přijeďte se k nám zrelaxovat. U nás si zregenerujete duši i tělo!